V rámci firmy SKLO STUDIO GERAT pôsobiacej na Slovensku sme v priebehu rokov našej činnosti vytvorili tisícky nových vitrážnych výplní, ktoré boli zhotovené podľa našich námetov, dotvorených želaniami našich zákazníkov, resp. podľa vlastných predlôh našich zákazníkov.

Naše vitrážne práce sa okrem Slovenska nachádzajú temer vo všetkých krajinách západnej a južnej Európy. Takisto nájdete naše práce aj u našich zákazníkov napríklad v Japonsku ň, USA, Spojených arabských emirátoch, na ostrove Maurícius.

Naše práce v rámci vitrážneho sakrálneho umenia možno vidieť na mnohých kostoloch, ale aj katedrálach po celom Slovensku, a to tak nové, ako aj zreštaurované staré vitráže, ktoré našou prácou získali opäť na svojej plnej hodnote, ktorá je naviac podčiarknutá ich vekom.

Takto sa môžete príkladne stretnúť s našou prácou na kostoloch v Humennom, Malom Borovom, Jaklovciach, Levoči, Úľanoch nad Žitaqvou, Mojzesove, Haniske, Veľkej Ide, Beluši, Sabinove, Plavči, Lednických Rovniach, KežmarkuOlcnave, Lendaku, Hospic - Banská Bystrica, Nových Sadoch, Michalovej, Podbrezovej, vo Višňovom, Kremnických Baniach, Polomke, na katedrále v Gelnici, v Bojniciach i v mnohých ďalších.

Je nám cťou podieľať sa našou prácou na zachovaní slovenských historických pamiatok, akým je Slovenské národné múzeum - zámok Bojnice, kde sme už v priebehu niekoľkých rokov zreštaurovali veľkú časť okenných vitráži. Takisto i kaštieľ v Diviakoch sa pýši nami zreštaurovanými vitrážami, ako aj pamätné Mauzoleum v Lednických Rovniach, či v Bojniciach.